• Sahibinden.com Mağazamız
  • Gen Ser Jeneratör Servisi

Hakkımızda

Mümkün olan en iyi hizmeti sunma hedefimiz bizim için bir hedef olmaktan öte

Kiralama yaparken kullandığımız ürünlerin %100 yerli olmasına önem verip, milli servetimizi daha verimli kullanmaya dikkat ediyoruz.

GEN SER JENERATÖR KİRALAMA
Gen Ser Jeneratör Elektrik Ve Makina San. Tic. Ltd. Şti. olarak uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle tüm vizyonumuzu yenileyerek sizlere jenerator satış ve satış sonrası hizmetleri konularında her türlü ihtiyacınızı karşılamak amacıyla kurulmuş bir firmayız. Firmamız jeneratör satış,ikinci el jeneratör alım ve satımı,jeneratör yedek parça,servis,bakım,montaj,periyodik bakım,acil destek hizmetleriyle konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla herzaman sizlerle hizmet sunmaktadır.
KİRALAMANIN AVANTAJLARI
Kiralama, ihtiyacınız olan makine ve ekipmanlar için yatırım yapmadan işletmenize alabileceğiniz ekonomik, hızlı ve güvenilir bir tedarik yöntemidir.
Değişen İhtiyaçlarınız İçin Esnek Çözümler Sağlar. Herhangi bir yatırım yapmadan, çeşitli lokasyonlarda, farklı ihtiyaçları olan projeleriniz için sadece 1 değil yüzlerce farklı çözüme sahip olursunuz.
Yüksek Teknoloji İle Verimliğinizi Artırır.
Satınalma opsiyonu ile işletmenize aldığınız makine ile sahip olduğu teknoloji bir süre sonra eskirken, kiralamada her zaman yeni teknolojiye ve yüksek verimliliğe sahip ekipmanları kullanma avantajından faydalanırsınız..
İşiniz İçin En Gerekli Ve Doğru Ürünün Seçilmesi Sağlar.
Deneyimli ekibimiz ihtiyacınızı doğru tespit etmenizi sağlar.
Güç Kısıtlamasına Gidilmez.
Satın aldığınız üründe maliyet yüksekliği endişesi ile güç kısıtlamasına gidilirken, kiralamada bu durum söz konusu olmaz.
Personel İstihdamı Ortadan Kaldırır.
Bakımlar için personel istihdamını ortadan kaldırır. Deneyimli ekibimiz 7/24 izleme ve hizmet sağlar. Zaman Yönetimi Sağlar.
Ekibimiz ile birlikte belirleyeceğiniz ürünleriniz ile seçim aşamasındaki meşguliyeti ortadan kaldırarak zaman yönetimi sağlar.